+370 604 24470 I - V 10:00 - 16:00Mindaugo g. 16, Vilnius

Kompiuterių remonto paslaugos

Kompiuterių taisykla - A5.LT, Mindaugo g. 16, Vilnius

Atliekame visas nešiojamųjų ir stacionarių kompiuterių remonto paslaugas. Nuo virusų valymo, ekrano keitimo iki sudėtingo litavimo, ar motininės plokštės remonto - vienoje vietoje. Turime didelį asortimentą atsarginių kompiuterių detalių, todėl draugiškus remonto terminus ir konkurencingas kainas - garantuojame.

Operacinės sistemos perrašymas, virusų šalinimas

Operacinės sistemos (Windows, Linux, Mac OS) perrašymas ir atstatymas, virusų šalinimas, darbo našumo atstatymas ir gerinimas, programinės įrangos diegimas ir atnaujinimas.

skaityti daugiau

Ekranų ir lietimui jautrių stikliukų keitimas

Keičiame ekranus ir lietimui jautrius stikliukus visiems nešiojamų ir planšetinių kompiuterių modeliams bei išmaniesiems telefonams. Didžiąją dalį ekranų modelių turime vietoje.

skaityti daugiau

Klaviatūrų remontas, keitimas ir pardavimas

Taisome, keičiame klaviatūras visiems nešiojamų kompiuterių modeliams. Vietoje turime didelį pasirinkimą kokybiškų, naujų, naudotų ir originalių klaviatūrų už geriausią kainą.

skaityti daugiau

Kompiuterio profilaktika ir dulkių valmas

Atliekame profilaktikos ir aptarnavimo darbus, kurių metu, įprastai yra išvalomos dulkės iš visų ertmių ir latakų bei pakeičiama ”termopasta”.

skaityti daugiau

Išlūžusių lizdų keitimas ir litavimas

Lituojame ir keičiame HDMI, USB, ausinių (audio), įkrovimo ir kitus lizdus. Naudojame tik naujas, kokybiškas dalis, visiems darbams suteikiame kokybės garantiją.

skaityti daugiau

Duomenų atstatymas iš įvairių laikmenų

Duomenų atstatymas iš sugedusių mobiliųjų telefonų, kompiuterių kietųjų diskų, atminties kortelių, fotoaparatų, video kamerų, USB laimenų ir kitų kaupiklių.

skaityti daugiau